7 24 Dişçi

7 24 dişçi mesaileri sonrasında doktora gidebilenler ve acil diş hekimi arayanlar için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hafta sonları ve tatillerde dâhildir!

Dış kırıkları, ağrıları ya da diş eti problemleri gibi durumlarda en önemli şey fazla vakit kaybetmeden muayene olmaktır. Yeterince erken zamanda doktora giden hastaların dişleri kolayca tedavi edilerek onarılabilmektedir.

7 24 Dişçi: Diş Polikliniği İstanbul

Diş polikliniği İstanbul içinde Ümraniye, Dudullu ve Esenevler, Bostancı dişçi olmak üzere farklı bölgelerde bulunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından muayeneye gelen hastalara hizmet veren 7 24 dişçi diş ağrısı ve enfeksiyon gibi problemlerin ya da hasarlı dişlerin acil bakımını yerine getirmektedir.

Yıl boyunca 7 gün ve 24 saat hizmet veren rutin bakım ve acil diş kliniği bünyesinde her yaştan bireye, hak ettiği ilgi ve alaka ile tedavi uygulanmaktadır. Sağlık en değerli hazinedir. Bu nedenle hastalara hak ettiği olağanüstü bakım ve tedaviyi sağlamayı ilke edinen bu klinikte kendinize yer bulabilirsiniz.

7 24 Dişçi: Neden 7 24 Dişçi Hekimlerine Gitmelisiniz?

24 saat açık dişçi özellikle mesai saati geç biten kişilerin ya da doktorların mesaisinden sonra bir diş problemi yaşayan kişilerin sıklıkla müracaat ettiği bir sistemdir. Peki, neden bu sistem tercih edilmelidir?

-Düzenli Kontrol

6 ayda bir yapılan rutin kontroller sayesinde aniden başlayan diş ağrıları ve diğer diş problemlerinin yaşanma olasılığı düşer.

-Acil müdahale

Acil müdahaleler sayesinde özellikle yemek yeme sırasında ya da herhangi bir kaza esnasında kırılan dişlerin geri dönüşü kolaylaşır. Bunun yanı sıra uyku arasında başlayan ağrılar ve yüz şişkinliği gibi problemlere beklemeden tedavi uygulanabilir.

-Vücut direncini artıran koruma

Sağlıklı dişlere sahip olmak genel vücut sağlığı açısından da avantajdır. Çünkü aldığımız nefesten yediğimiz yemeğe, içtiğimiz suya kadar pek çok günlük aktivitemizi ağzımız yoluyla gerçekleştiriyoruz. Bu bakımdan da diş sağlığı, bazı hastalıkların oluşumu da engeller.

7/24 Dişçi Randevu

Çoğunlukla diş ile ilgili acil durumlarda beklenmemesi tavsiye edilir. Bir tedaviye ihtiyaç duyulduğu anda saat her ne olursa olsun açık olan kliniğe davetlisiniz. Klinik, mesai sonrası randevu saatleri ile esnek ve basit randevu sistemine sahiptir. Sorununuzu çözen etkili ve doğrudan tedaviler için hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button