Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerimiz

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız, diş ve çene cerrahisi, pedodonti, oral diagnoz, protez diş, diş eti hastalıkları ve estetik diş alanlarda en iyi dişçi hekimleri ile profesyonel sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Ümraniye diş klinikleri arasında hastalar diş hastalıkları ve dişçi konusunda güvenebilecekleri titiz ve profesyonel bir merkez arayışında olurlar. İşte İstanbul genelinde bu diş sağlığı merkezi arayışlarının en güvenilir adresi Dental Park!

Dental Park Diş Klinikleri Ümraniye, Santral ve civar İstanbul ilçeleri için kesinlikle hızlı çözüm merkezi niteliğindedir. Birçok diş hastası aslında tedavi için tedirgindir. Yapılacak işlem hakkında yeterli bilgiye sahip olmamak ile beraber kulaktan dolma bilgiler ile ön yargıların oluşması ne yazık ki diş tedavilerinin de gecikmesine sebep olmaktadır. Erken teşhis ve tedavi ile diş kaybını önlemek ve çok daha konforlu bir yaşam için mutlaka diş sağlığınıza dikkat etmeli ve gerekli ise diş tedavisine başlamalısınız.

Ümraniye Santral Poliklinik Hekimlerimiz

Ümraniye Santral Poliklinik Hizmetlerimiz

Ümraniye diş hekimi arayışınız sonucunda profesyonel tercih yapmak önemlidir. Diş yapısı oldukça hassas ve kaybı sonucu kişilerde travmalara sebep olabilmektedir. Kişi diş kaybı sebebi ile sosyal yaşantısını sonlandırır ve artık gülemez hale de gelebilir. İşte tüm bunları önlemek için en kısa sürede profesyonel hizmet sunmak amacı ile Ümraniye Santral diş kliniğimizde verdiğimiz hizmetler:

Estetik Diş Hekimliği: Ağızda estetik diş protez görünümü için özellikle son dönemlerde tercih edilen protez modelidir. Özellikle doğal diş rengi ve çene yapısına uygun dişlerle doğal bir görünüm hedeflenir.

Protez Diş Tedavisi: Yeni nesil protez diş tedavisine başlamak isteyen hastalar Ümraniye Santral diş polikliniği içerisinde özellikle son teknoloji içeren tedavi şekillerini görmek istiyorlar. Bu noktada Dental Park kesinlikle aradığınız diş tedavisi ve protez diş yapımı merkezidir.

Periodontoloji: Diş eti hastalıkları konusunda uzman kadromuz ile sizlere en uygun sağlık hizmetini sunmaktayız.

PedodontiÇocuk diş hastalıkları konusunda uzman diş hekimlerimiz ile çocuklarınızın yaşlarına uygun bir tedavi yönetimi ile hizmet sunmaktayız. Çocuk diş eti hastalıkları ailelerin en çok önem verdikleri konular başında gelir. Bu sebeple kesinlikle alanında uzman dişçi ve hekim kadromuzla çocuklarımız için işimizi büyük hassasiyetle yapmaktayız.

Ortodonti: Diş teli tedavisi özellikle gençlerin ve çocukların daha güzel bir ağız yağısı için talep ettikleri tedavidir. Diş ve çene yapısındaki bozukluk sebebi ile diş teli tedavisine başvurmak isteyen her hastaya uygun randevu sistemiz ile hizmet vermekteyiz.

Diş İmplantı: Diş implantı yaptırmak isteyenlerin Ümraniye diş hastanesi arayışı için artık en doğru adres Dental Park! İmplant yaptırmak isteyenler için tedavi öncesi ve sonrası detaylı bilgilendirme profesyonel tedavi uygulaması ile gülüşleriniz çok daha pürüzsüz olacak!

Ağız, Diş ve Çene CerrahisiAğız ve diş sağlığınızı en hızlı sağlık çözümleri ile sizlere sunacak olan kliniğimiz uzman hekim kadrosu ile her zaman hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman diş hastalığınızla ilgili hastanemize başvurabilirsiniz.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi: Bazı diş eti hastalıkları için genel anestezi gerekebilir. Bu şekilde bir müdahale gerekli olduğunda Dental Park bünyesinde genel anesteziye uygun diş ameliyathanesi ve aneztezi ekibi bulunmaktadır.

Diş BeyazlatmaKliniğimizde diş beyazlatma tedavisi ile sararan ve çürümeye yüz tutan tartar tabakaların temizliğini hızlı ve profesyonel şekilde yapmaktayız.

09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
Kapalı
Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button