Atakent dişçi hizmetleri ile geçmek bilmeyen diş ağrılarınıza köklü sağlık çözümleri sunulmaktadır.

Atakent diş hastanesi, Atakent ve çevresinde bulunanlar başta olmak üzere hastalara uzman diş hekimi kadrosuyla üst düzey sağlık hizmetleri sunmaktadır. 24 saat açık dişçi arayanların tek adresi olan Atakent dişçi, tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizde sizlere en yakın dişçi olmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı problemleri günümüzde çok sık görülen sağlık problemlerinden birisidir. Bu nedenle de özellikle mesai saatleri dışında nöbetçi dişçi arayışları son derece fazla olmaktadır. Dental Park Klinik, diğer şubelerinde olduğu gibi Atakent diş polikliniği ile de hastalarının bu beklentilerini en üst seviyede karşılayan en doğru adrestir.

Atakent Dişçi Hizmetleri

Atakent diş kliniği, hem acil müdahale ihtiyaçlarınızda hem de rutin kontrollerini için sizlere uzman hekim kadrosu eşliğinde sağlık hizmetleri sunar. 24 saat açık diş polikliniği olan Atakent dişçiden 7 24 dişçi ve acil dişçi problemleriniz için sağlık hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca rutin kontrolleriniz ve tedavi süreciniz için de uzmanlarımız tüm bilgi ve deneyimleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Sürekli açık diş hastanesi olan Atakent dişçi; acil muayene ve müdahalelerin yanı sıra aynı zamanda dolgu, diş çekimi, implant, diş protezi, diş teli ve benzeri gibi aklınıza gelen ve ihtiyacınız olabilecek tüm diş sağlığı hizmetlerini sizlere güvenle sunar.

Dental Park Klinik Online Randevu Sistemi

Ağız ve diş sağlığının en güvenilir adresi olan Dental Park Klinik; Ümraniye, Dudullu ve Esenevler bölgelerinde sürekli açık dişçi olarak sizlere hizmet vermektedir. Yenilikçi ve teknolojiyi daima takip eden Dental Park, siz değerli hastalarına sunduğu online randevu sistemi sayesinde artık acil dişçi arayışlarınıza anında çözüm bulabileceksiniz.

Dental Park’ın 7/24 sağlık hizmetleri veren şubelerine online randevu sistemi üzerinden istediğiniz en yakın zamana randevu bulabilirsiniz. Dental Park sitesi üzerinden randevu oluşturmak istediğiniz tarih ve saati seçerek ardından doktor tercihinizi yaparak randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Online randevu sistemi sayesinde mesai saatleri dışında da diş sağlığı problemleriniz için hiç beklemeden randevu oluşturmanız mümkündür.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button