Beykoz Dişçi

Beykoz dişçi ile artık diş ağrılarınızı uzun süre çekmek zorunda değilsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an online randevu alabilir, tedavi olabilirsiniz.

Beykoz dişçi, alanında uzman olan diş hekimi kadrosu ile sizlere çene ve diş sağlığı hizmetlerini sorunsuz bir şekilde ve köklü çözümlerle sunmaktadır. 24 saat açık dişçi olarak acil diş sağlığı problemlerinize anında çözümler üreten Beykoz diş kliniği, aynı zamanda rutin kontrol ve uzun soluklu tedavi süreçlerinizi de kesintisiz hizmetleriyle üstlenmektedir.

Beykoz ve çevresindeki hastalar için en yakın dişçi olan Beykoz diş polikliniği; çene cerrahisi, ağız ve diş sağlığı gibi tüm sağlık hizmetlerini sizlere aynı kalite ve hassasiyetle sunmaktadır. Bu sayede artık dayanılmaz diş ağrılarını günler boyunca çekmek Beykoz nöbetçi dişçi ile tarihe karışmaktadır.

Beykoz Dişçi Sağlık Hizmetleri Nelerdir?

Ataşehir, Atakent, Tavukçuyolu, Çekmeköy, Ümraniye ve Kadıköy ilçelerinde olduğu gibi Beykoz dişçi şubesinde de 24 saat açık diş hastanesi olarak uzman kadrosuyla kesintisiz sağlık hizmetleri sunmaktadır. Teknolojik ekipmanları ve alanında deneyimli kadrosu sayesinde diş ve çene hastalıklarında köklü ve etkili tedavi yöntemi uygulamak üzere kısa sürede etkili tedavi programınızı oluşturmaktadır.

Acil dişçi hizmetlerinin yanı sıra Beykoz dişçide implant, seramik ve zirkonyum diş kaplama, protez diş gibi tedavilerin yanı sıra aynı zamanda çocuk diş hekimliği sağlık hizmetleri de alabilirsiniz. İnsan sağlığını önemseyen Beykoz diş hastanesi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm sağlık hizmetlerini güvenle alabilirsiniz.

Dental Park Klinik Online Randevu Nasıl Alınır?

24 saat açık dişçi olan Dental Park’ın şubeleri sizlere birçok yenilikler de sunmaktadır. Bu yeniliklerden birisi de online randevu sistemidir. Bu sistem sayesinde dişçiye ihtiyaç duyduğunuz her an randevularınızı Dental Park sitesi üzerinde yer alan online randevu sisteminden oluşturabilirsiniz.

Randevularınızı acil diş hastalıklarınız için 7 24 dişçiden istediğiniz zamana oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda rutin kontrolleriniz ve diş tedavi süreçleriniz için de istediğiniz zamana ve istediğiniz doktora randevu oluşturabilirsiniz.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button