Dişçi rapor verir mi sorusu özellikle diş problemi yaşayan okul ve iş hayatına devam etmekte zorlanan kişilerin sıklıkla merak ettiği sorudur.

Diş sağlığı, sadece ağız sağlığını değil aynı zamanda tüm vücut sağlığını da doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle de her ne kadar toplum içerisinde sadece çocuklarda değil yetişkinlerde de dişçi korkusu sıklıkla görülse de unutulmamalıdır ki; dişçi korkusu sebebi ile diş problemlerini ötelemek daha ciddi sağlık problemlerine de kapı aralamaktadır.

Devlet hastanelerinde bulunan diş polikliniği bölümlerinin yanı sıra aynı zamanda birçok özel diş kliniği ve özel diş hastanesi de ağız ve diş sağlığı hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Birçok farklı noktada şubesi bulunan Dental Park Klinik, tüm şubelerinde uzman diş hekimi kadrosu ile aynı kalite ve güvende sizlere üst düzey hizmet sunmaktadır.

Tüm dişçi korkusunu ve önyargılarınızı güvenle ortadan kaldıran Dental Park Klinik şubeleri, rutin kontrol ve tedavi uygulamalarının yanı sıra aynı zamanda 24 saat açık diş hastanesi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere nöbetçi dişçi kadrosu ile hizmet vermektedir.

Dişçi Rapor Verir mi: Özel Dişçiler Rapor Verir mi?

Özel dişçiler rapor verir mi sorusu birçok kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Birtakım koşullar doğrultusunda özel dişçilerin rapor vermesi mümkündür. Bu durum bir nevi diş hekiminin vicdani kararıdır. Şöyle ki; eğer hastanın sağlık durumu gerçekten okula ya da işe gitmeye elverişli değil ise bu durumda özel diş hekimi hastaya gerekli süre kadar istirahat raporu verebilme hakkına kanunen sahiptir.

Sağlık sebeplerinin dışında özel dişçilerin hatıra dayalı ya da kişisel menfaatler doğrultusunda rapor vermesi kanuna aykırı bir durum olmakla birlikte aynı zamanda mesleki olarak da doğru ve etik bir davranış olmamaktadır.

Dişçi Rapor Verir mi: Özel Doktordan Alınan Rapor Geçerli mi?

Dişçi Rapor Verir mi: Özel bir diş hekiminden alınan istirahat raporu resmi bir belge niteliği taşıdığından geçerlilik özelliğine de sahiptir. Bir ağız ve diş sağlığı problemi nedeni ile alınan istirahat raporu, bu noktada işverenler tarafından da kabul edilmek durumundadır.

24 saat açık dişçi olan Dental Park şubeleri, alanında uzman ve deneyimli diş hekimleri kadrosuyla sizlere en kısa sürede etkili ve sağlıklı hizmetler sunar. Açık diş hastanesi ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olan Dental Park Klinik, farklı bölgelerde bulunan şubeleri sayesinde her bölgedeki hastaları için en yakın dişçi konumunda yer almaktadır.

Ansızın başlayan diş ağrısı ve diğer diş problemleriniz için Dental Park Klinik web sitesi üzerinden istediğiniz şubeden istediğiniz tarih ve saate acil dişçi randevunuzu online alarak kısa sürede diş sağlığı problemlerinizi tedaviye kavuşturabilirsiniz.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button