Dişçiler Kaça Kadar Açık?

Dişçiler kaça kadar açık merak eden hastalar için Dental Park Klinik, ihtiyaç duyduğunuz her an açık diş hastanesi olarak hizmet vermektedir.

İnsan vücudunda birçok hastalık genellikle önceden belirti verirken diş hastalıkları çoğu zaman özellikle şiddetli ağrı ile kendisini gösteren ve nadiren belirti veren hastalıklardır. Beslenme, konuşma ve benzeri gibi birçok günlük aktiviteyi de yakından etkileyen diş hastalıkları, dişçi ya da iğne korkusu gibi nedenlerle ötelendiğinde ise bu hastalıklar diş kaybı, diş eti erimesi gibi ciddi durumlara da sebebiyet verebilmektedir.

Tüm bu nedenlerden dolayı diş sağlığının sadece ağız ve dişler için değil tüm vücut sağlığı için büyük bir öneme sahip olduğunu söylemek mümkündür. Son teknolojiye sahip ekipmanlar ve uzman diş hekimi kadrosu ile birçok noktada ağız ve diş sağlığı hizmetleri veren Dental Park Klinik, bu konuda sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir adrestir.   

Dişçiler Kaça Kadar Açık: Dişçiler Saat Kaça Kadar Açık?

Diş sağlığının tüm vücut sağlığı için büyük önem taşıdığının bilincinde olan ve gerek rutin kontrollerini aksatmayan gerekse herhangi bir sorunu ertelemeden bir diş hekimine gidenler için dişçiler kaça kadar açık sorusu da oldukça önemli bir soru olmaktadır. Zira devlet diş hastaneleri ve özel diş kliniği gibi yerlerin çalışma saatleri farklı olabilmektedir.

Devlet diş sağlığı hastaneleri sadece hafta içi çalışmakla birlikte genellikle akşam 17.00 ila 18.00 saatleri arasında diş hekimleri paydos etmektedir. Özel diş hastanesi ise 09.00 ila 18.00 saatleri arasında çalışıp cumartesi de genellikle yarım gün şeklinde hizmet vermektedir.

24 saat açık dişçi arayanların ise bu noktada seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Ancak bununla birlikte 24 saat açık diş hastanesi denildiğinde akla ilk gelen Dental Park Klinik şubeleri olmaktadır. İhtiyacınız olduğu her an size en yakın bölgede en yakın dişçi olan Dental Park Klinik, 7/24 açık diş hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Dişçiler Kaça Kadar Açık: Özel Dişçiler Kaça Kadar Açık?

Özel dişçilerin devlet hastanelerine göre daha esnek çalışma saatlerine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Hafta içi normal mesai saatlerine göre çalışan özel dişçiler, hafta sonu ise genellikle cumartesi günü yarım gün hasta kabulü yaparak Pazar günü kapalı olmaktadır.

Ansızın gelen diş sorunlarınız için diş polikliniği arayışınız oluyor ve acil dişçi bulmakta zorlanıyorsanız 7 24 dişçi olan Dental Park Klinik; gece-gündüz ya da hafta sonu demeden nöbetçi dişçi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button