En Yakın Dişçi

En yakın dişçi: Birçok kişi düzenli diş muayenelerinin gerçek önemini anlayamamaktır. Ancak, hastaların diş tedavilerine bakış açısının değişmesi ve önemi hakkında daha fazla bilgi edinmesi önemlidir.

Herkesin yılda en az iki kez dişçi randevusuna gitmeleri önerilmektedir. Bu, önemli bir rutindir ve bunun nedeni, boşlukların veya ağız hastalıklarının gelişmesini önlemeye yardımcı olmaktır.

Bireyler dişlerini sık sık ve titizlikle fırçalamasının herhangi bir ağız rahatsızlığı veya problemi geliştirmelerini engelleyebileceğine inanabilirler, ancak bu her zaman beklenildiği gibi gitmeyebilmektedir.

Bu nedenle, dişçi ziyaretine gitmek için en yakın dişçiyi seçmek, daha sık gitmenizi sağlayabilir. Böylece, dişlerinizin hem işlevselliğini hem de güzelliğini koruyabilirsiniz.

En Yakın Dişçi Esenevler

Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak hizmet verdiğimiz bölgelerden biri de Esenevlerdir.

Çoğu kişi diş sağlığı muayenesinden geçmekten endişe duyabilse de diş muayeneleri son derece yaygın, hızlı ve basittir.

Diş muayeneniz sırasında, boşlukları ve diğer sorunları kontrol etmek için her bir dişin bireysel takibi de dahil olmak üzere ağzın genel bir değerlendirmesinden geçersiniz.

Muayeneniz sırasında, diş veya diş etlerinde herhangi bir rahatsızlık veya ağrı gibi bir sorun hissedip hissetmediğiniz sorulur ve ağzınızda herhangi bir anormallik olup olmadığını kontrol edilir.

Uzman ekibimiz sayesinde tamamı ile rahat bir değerlendirme ve sonrasında tedavi süreci yaşamanız mümkündür.

En Yakın Dişçi Ümraniye

Anadolu yakasında ikamet eden hastalar için Ümraniye bölgesine hizmet vermekteyiz. Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak ağız, diş ve çene cerrahisi, oral muayene, protez/implant diş, diş eti hastalıkları, pedodonti ve estetik diş gibi pek çok farklı alanda özel dişçi hizmeti vermekteyiz.

Bizimle online randevu sistemimiz ya da telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Dişçi Dudullu

Dudullu ve çevresinde ikamet eden hastalar ise Dudullu’daki Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne gelerek uzman kadromuza tedavi olabilirler.

Diğer polikliniklerimizde de dahil olmak üzere tüm polikliniklerimiz, en güncel teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve hastaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button