Dental Park

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız, diş ve çene cerrahisi, pedodonti, oral diagnoz, protez diş, diş eti hastalıkları ve estetik diş alanlarda uzman dişçi hekimlerimiz ile profesyonel sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Ümraniye diş klinikleri arasında hastalar diş hastalıkları ve dişçi konusunda güvenebilecekleri titiz ve profesyonel bir merkez arayışında olurlar. İstanbul genelinde bu diş sağlığı merkezi arayışlarının güvenilir bir adresiz.

Ümraniye Poliklinik Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Diş ve diş eti hastalıkları tedavisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan insanlar, korkularına yenik düşerek ya tedavileri son noktaya kadar erteletirler ya da dişlerinden olabilirler. Teşhisin ve tedavinin erken olması, diş kaybını önlemektedir. Diş sağlığı açısından yaşam standartlarını kaybetmek istemeyenler ağız ve diş sağlığına dikkat etmeli ve gerekirse diş hastalığı tedavisine başlamada acele etmelidirler.
Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı bir gülüş isteyen herkes tarafından yaptırılabilmektedir. Dişlerin genel görünümünde sorun olması ya da kişinin kendi gülüşünü beğenmemesi durumunda estetik diş uygulamaları tercih edilmektedir.

Protez Diş Tedavisi

Protez Diş Tedavisi

Protez diş tedavisi özellikle diş rahatsızlıkları çeken ve diş kaybı yaşayan kişiler için oldukça büyük öneme sahiptir. Diş protezi kişinin ağız yapısında diş eksikliğinden kaynaklı özgüven sorunu yaşamaması için en büyük yardımcıdır.

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant diş, teknolojinin gelişmesi ile birlikte diş eksikliği olan kişiler için takma diş ve köprülere alternatif olmuştur. İmplant tedavisinde önce hastanın ağzındaki eksik ya da çekilecek olan dişler tespit edilir. Daha sonrasında eksik olan dişlerin yerine implant vidaları yerleştirilir.

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, özel tasarlanmış diş telleri ile çapraşık ve aralıklı dişlerin düzeltilmesini içeren uygulamaları kapsayan tedavi alanıdır. Çiğneme hareketindeki sorunlar yüz kaslarında ve çene eklemlerinde daha büyük rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma diş sağlığına önem veren ve dikkat çekici bir gülümseye sahip olmak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Diş beyazlatılması işlemi sayesinde hayallerinizde ki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji, diş etleri ve dişlerini çevreleyen ana tabakada ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen bir ana bilim dalıdır. Diş etleri, farklı şekillerde belirtiler ile çeşitli hastalıkların habercisi olabilmektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (çocuk diş hekimliği) 0 ile 13 yaş grubu arasında tüm çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar yapar. Çocuk diş hekimi için önemli olan çocukların dişlerinde meydana gelebilecek çürüme ve diş kaybını önlerken dişin yapısını korumak ve sağlamlaştırmaktır.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır. Tedavinin kısa sürelerde gerçekleşmesi verilen anestezinin düşük dozda olması sağlıklı birçok işlemin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi klinik ve radyolojik olarak muayene ile tanının konulması ve ağız içinde yapılacak operasyonları içeren bir daldır. Özellikle ilaç ve cerrahi müdahaleler için önemli bir diş hekimliği alanı olup, pratik çözümlerin uygulandığı alandır.


Hekimlerimiz

Ümraniye Santral Poliklinik Hekimlerimiz

Dental Park

Bize Ulaşın!

Hoş geldiniz! Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan ve geri bildirimlerinizi almaktan mutluluk duyarız.

Adres

Atatürk Mahallesi, Sütçü İmam Caddesi, Ahmet Mert Sk. No:8 D:2, 34764 Ümraniye/İstanbul

Email

santral@dentalparklinik.com

Telefon

0 216 328 29 13

Mobile

0 541 663 60 53

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - C.tesi
Pazar
Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button