fbpx
Dental Park

Dudullu Şube

Dudullu Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, protez diş, estetik diş, periodontoloji, pedodonti, ortodonti, diş implantı ve diz beyazlatma gibi alanlarında uzman hekim kadrosu ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. 

Güvenilir bir diş hekimi arayışında olanlar için kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile Dudullu Diş Polikliniğimiz nokta atışı tercih olacaktır. Ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizle, sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler sizlerin olacaktır. 

Dişler, insan yaşamında her zaman önemli bir yere sahip olmakta ve çeşitli görevlerde yer almaktadır. İyi bir sindirim dişlerin besinleri parçalaması ile başlar. Dişler aynı zamanda kelimelerin tam çıkmasında, vurgulamada görev almaktadır. İnsanların yüzünde güzel duygular uyandıran dişlerin, kişinin özgüvenli olmasında da etkendir. İşte bu sebepten diş sağlığını kaybeden ve diş sağlığı açısından yaşam standartlarını iyileştirmek isteyen hastalar arayış içine girmektedir. Tedavi edilecek hastaların öncelikle diş, diş eti hastalıkları ve uygulanacak olan tedaviler hakkında detaylı bilgilere sahip olması gereklidir. Aynı zamanda kendilerini güvende hissedecekleri bir poliklinik arayışı içine giren hastalara, profesyonel olarak hizmet veren Dudullu Ağız ve Diş Hastanesi güvenilir bir adrestir.

Our Dudullu Polyclinic Services

What Do We Do?

People who do not have sufficient information about the treatment of dental and gum diseases succumb to their fears and either postpone their treatment until the last point or they may lose their teeth. Early diagnosis and treatment prevents tooth loss. Those who do not want to lose their standard of living in terms of dental health should pay attention to their oral and dental health and, if necessary, should hurry to start dental disease treatment.

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, özel tasarlanmış diş telleri ile çapraşık ve aralıklı dişlerin düzeltilmesini içeren uygulamaları kapsayan tedavi alanıdır. Çiğneme hareketindeki sorunlar yüz kaslarında ve çene eklemlerinde daha büyük rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Protez Diş Tedavisi

Protez Diş Tedavisi

Protez diş tedavisi özellikle diş rahatsızlıkları çeken ve diş kaybı yaşayan kişiler için oldukça büyük öneme sahiptir. Diş protezi kişinin ağız yapısında diş eksikliğinden kaynaklı özgüven sorunu yaşamaması için en büyük yardımcıdır.

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant diş, teknolojinin gelişmesi ile birlikte diş eksikliği olan kişiler için takma diş ve köprülere alternatif olmuştur. İmplant tedavisinde önce hastanın ağzındaki eksik ya da çekilecek olan dişler tespit edilir. Daha sonrasında eksik olan dişlerin yerine implant vidaları yerleştirilir.

Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı bir gülüş isteyen herkes tarafından yaptırılabilmektedir. Dişlerin genel görünümünde sorun olması ya da kişinin kendi gülüşünü beğenmemesi durumunda estetik diş uygulamaları tercih edilmektedir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma diş sağlığına önem veren ve dikkat çekici bir gülümseye sahip olmak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Diş beyazlatılması işlemi sayesinde hayallerinizde ki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji, diş etleri ve dişlerini çevreleyen ana tabakada ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen bir ana bilim dalıdır. Diş etleri, farklı şekillerde belirtiler ile çeşitli hastalıkların habercisi olabilmektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (çocuk diş hekimliği) 0 ile 13 yaş grubu arasında tüm çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar yapar. Çocuk diş hekimi için önemli olan çocukların dişlerinde meydana gelebilecek çürüme ve diş kaybını önlerken dişin yapısını korumak ve sağlamlaştırmaktır.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır. Tedavinin kısa sürelerde gerçekleşmesi verilen anestezinin düşük dozda olması sağlıklı birçok işlemin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi klinik ve radyolojik olarak muayene ile tanının konulması ve ağız içinde yapılacak operasyonları içeren bir daldır. Özellikle ilaç ve cerrahi müdahaleler için önemli bir diş hekimliği alanı olup, pratik çözümlerin uygulandığı alandır.


Dental Park

Contact Us!

Welcome! Feel free to contact us so that we can provide you with the best service. We’d be happy to answer your questions and get your feedback.

Address

Adem Yavuz, Galata Sk. No: 1/A, 34773 Dudullu/Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Email

dudullu@dentalparklinik.com

Phone

0 216 521 66 62

Mobile

0 541 663 62 61

Our Working Hours

Monday - Saturday
Sunday
Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button