fbpx
Dental Park

Esenevler Şube

Ümraniye’de bulunan Esenevler Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ortodonti, estetik diş, protez diş, çocuk diş, periodontoloji ve diş implantı gibi alanlarda uzman diş hekimleri kadrosu ile kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Diş tedaviniz öncesinde uzman diş hekimlerinden profesyonel diş tedavisi süreci hakkında bilgi alabilir ve tedavinizi güvenle başlatabilirsiniz. Esenevler ve çevresinde olan tüm hastalarımızı kliniğimize bekleriz.

Ümraniye Esenevler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Dental Park kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor. Haftanın her günü açık diş hastanesi Ümraniye ve çevresinde tüm hastalar için kurtarıcı niteliğindedir. Diş hastalıkları ne yazık ki saat kavramı olmadan insanı oldukça zor durumda bırakacak güçlü ağrılara sebep olabilir. Bu yönü ile Ümraniye ve Esenevler diş hekimi seçenekleri arasında profesyonel bir hekim arıyorsanız güvenilir adres Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği!

 
Esenevler Poliklinik Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Esenevler diş klinikleri içerisinde en modern ve güçlü donanım ve ekibe sahip klinik olarak hizmet vermeye devam eden Dental Park hizmet üniteleri:

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, özel tasarlanmış diş telleri ile çapraşık ve aralıklı dişlerin düzeltilmesini içeren uygulamaları kapsayan tedavi alanıdır. Çiğneme hareketindeki sorunlar yüz kaslarında ve çene eklemlerinde daha büyük rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Protez Diş Tedavisi

Protez Diş Tedavisi

Protez diş tedavisi özellikle diş rahatsızlıkları çeken ve diş kaybı yaşayan kişiler için oldukça büyük öneme sahiptir. Diş protezi kişinin ağız yapısında diş eksikliğinden kaynaklı özgüven sorunu yaşamaması için en büyük yardımcıdır.

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant diş, teknolojinin gelişmesi ile birlikte diş eksikliği olan kişiler için takma diş ve köprülere alternatif olmuştur. İmplant tedavisinde önce hastanın ağzındaki eksik ya da çekilecek olan dişler tespit edilir. Daha sonrasında eksik olan dişlerin yerine implant vidaları yerleştirilir.

Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı bir gülüş isteyen herkes tarafından yaptırılabilmektedir. Dişlerin genel görünümünde sorun olması ya da kişinin kendi gülüşünü beğenmemesi durumunda estetik diş uygulamaları tercih edilmektedir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma diş sağlığına önem veren ve dikkat çekici bir gülümseye sahip olmak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Diş beyazlatılması işlemi sayesinde hayallerinizde ki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji, diş etleri ve dişlerini çevreleyen ana tabakada ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen bir ana bilim dalıdır. Diş etleri, farklı şekillerde belirtiler ile çeşitli hastalıkların habercisi olabilmektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (çocuk diş hekimliği) 0 ile 13 yaş grubu arasında tüm çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar yapar. Çocuk diş hekimi için önemli olan çocukların dişlerinde meydana gelebilecek çürüme ve diş kaybını önlerken dişin yapısını korumak ve sağlamlaştırmaktır.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır. Tedavinin kısa sürelerde gerçekleşmesi verilen anestezinin düşük dozda olması sağlıklı birçok işlemin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi klinik ve radyolojik olarak muayene ile tanının konulması ve ağız içinde yapılacak operasyonları içeren bir daldır. Özellikle ilaç ve cerrahi müdahaleler için önemli bir diş hekimliği alanı olup, pratik çözümlerin uygulandığı alandır.


Hekim Kadromuz

Esenevler Poliklinik Hekimlerimiz

Diş polikliniğimizde, alanında uzmanlaşmış ve sürekli gelişen tıbbi bilgiye hakim hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Sağlık ve güzellik odaklı çalışan hekim kadromuzla tanışın:

 • implant dt umran cagilci ergun 768x512 1

  Dt. Ümran ÇAĞILCI ERGÜN

 • genel dis hekimi dt miray onal 768x512 1

  Dt. Miray Önal

 • pedodontist uzman dr merve esen 768x512 1

  Uzman Dr. Merve Esen

 • dt ertugrul hikmet erkok 585x390 1

  Dt. Ertuğrul Hikmet ERKÖK

 • dt elifcan cakir 768x512 1

  Dt. Elifcan Çakır

 • hekim kadin 585x390 1

  Dt. V Zeynep PEKŞEN

  iletişim

  Bize Ulaşın!

  Hoş geldiniz! Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan ve geri bildirimlerinizi almaktan mutluluk duyarız.

  Adres

  Esenevler Mahallesi, Yunus Emre Cd. No:2 D:1, 34762 Ümraniye/İstanbul, Türkiye

  E-Posta

  umraniye@dentalparklinik.com

  Telefon

  0 216 521 66 61

  Mobil

  0 541 660 61 62

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi - C.tesi
  Pazar
  Sohbete başla!
  Merhaba 👋
  Nasıl yardımcı olabiliriz ?
  Call Now Button