Periodontoloji Randevu

Periodontoloji Randevu

Yazı İçeriği

Periodontoloji randevu konusundan hemen önce periodontoloji konusuna kısaca değinmek isteriz…

Periodontoloji, dişleri çevreleyen yumuşak veya sert dokuların yapılarını inceleyen, bu yapılarda herhangi bir anormallik varsa tedavi eden ana bilim dalıdır. Her yaşta insanı farklı şekillerde etkileyebilen peridontal hastalıklar kendini hemen belli etmeden ilerleyebilmektedir. Diş eti kanamaları, diş etlerinde şişlikler veya iltihaplanma, diş eti çekilmeleri, diş taşı gibi hastalıklara periodontoloji bölümü bakmaktadır.

Diş sağlığı ve estetiği hem görünüşümüz hem de sağlığımız için oldukça önemlidir. Sağlıklı bir birey olabilmek için öncelikle sağlıklı beslenmek şarttır. Vücuda alınan besinlerin ilk sindirim yeri olan ağız ve ağız sağlığı oldukça önemlidir. Ayrıca kişinin kendini iyi hissetmesi, özgüvenli olması ve sağlıklı iletişim kurabilmesi için ağız ve diş sağlığına önem vermesi gereklidir. Basit gibi görülen diş eti hastalıkları tedavi edilmediğinde diş kayıplarına sebep olmaktadır. Ağız ve diş sağlığının en önemli şartı düzenli ve doğru bir şekilde ağız hijyeninin sağlanmasıdır. Ayrıca gerekli diş kontrolleri düzenli ve zamanında yapılmalıdır.

Periodontoloji Randevu Al

Diş sağlığı sadece dişleri etkileyen bir durum değildir. Sağlıksız dişler diş ağrılarına, diş iltihaplanmalarına ve diş kayıplarına sebep olabilmektedir.  Dikkat edilmediğinde diş sorunları baş ya da boyun bölgesinde ağrılara, yemek yiyememe durumlarına, gece uykusuzluğu gibi sıkıntılara sebep olabilmektedir. Bu sebeplerden dolayı kişinin yaşam kalitesi düşmekte ve kendisini iyi hissedememektedir, sinir ve stresle bütün vücuduna olumsuz etki etmektedir. Ağız ve diş sağlığına gereken önem verilmeli diş sorunları sıkıntı haline gelmeden önce uzman hekimle periyodik olarak görüşülmelidir.

Evde doğru ve düzenli ağız bakımıyla dişler ve ağız içi sağlığı korunmalı, 6 ay da bir düzenli doktor kontrolüne gidilmelidir. Sağlıklı diş etleri sağlıklı dişlerin temelidir bu yüzden diş eti hastalıklarına gereken önem verilmelidir. Periodontoloji bölümü sayesinde diş etleri, diş taşı gibi sıkıntıları kolaylıkla uzman hekimler tarafından önleyebilir veya ortadan kaldırabilirsiniz. Hastanemizden istediğiniz vakitte istediğiniz hekimi tercih ederek randevu alabilirsiniz.

Online randevu al noktasında hastanemiz, uzman ve tecrübeli hekimleri sizlerle buluşturmaktadır. Periodontoloji bölümünde bulunan uzman hekimlerimiz sayesinde her türlü diş eti hastalıklarını tedavi ettirebilir, düzenli kontroller sayesinde dişlerinizi hastalıktan koruyabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte bize ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Online randevu sayesinde hem kendinize uygun zamanı seçmiş olursunuz hem de hastanede bekleyerek zaman kaybı yaşamazsınız.

Periodontoloji randevu alma İstanbul kapsamında şubelerimizden istediğiniz gün ve saatte randevu alabilirsiniz. Uzman hekimlerimiz, hastane kalitemiz, güler yüzlü personellerimiz ile siz değerli hastalarımıza gereken hizmet ve önem verilmektedir. Özellikle nüfus yoğunluğu ve trafik sorunu olan İstanbul gibi metropol şehirlerde hastaneye gitmek herkes için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bir de bunun üzerine hastane de saatlerce bekletilmek gerçekten kişinin tahammülünü zorlayıcı bir hal olacaktır. Kliniğimize randevu saatinde gelerek, bekletilmeden ve tedavinize uygun yöntem ve zaman ayrılarak memnun bir şekilde ayrılabilirsiniz. Hastanemizden online randevu alarak size uygun saate vakit kaybetmeden, peridontoloji bölümünden gereken tedavileri alabilirsiniz.

Periodontoloji Randevu Alamıyorum

Özel Dental Park Hastanesi bir diş hastanesi olup, alanında uzman ve tecrübeli hekimler ile hizmet vermektedir. Hastanemizde bulunan Peridontoloji bölümünden gerekli durumlarda gereken hizmeti alabilirsiniz. Tedavi öncesi veya tedavi sonrası aklınıza takılan her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Hastanemizde yeterli sayıda hasta kabulü yapılmaktadır. Uygun durumda randevu alamama gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Gerekli müsaitlik durumda mutlaka size bir randevu tarihi verilir. Dilediğiniz zaman bizleri arayabilir, randevu oluşturabilir, aklınıza takılan her türlü konuda yardım alabilirsiniz.


Periodontoloji randevu almak için hemen iletişim kanallarımızı kullanın!

Hemen arayın ► +90 216 328 29 13

Veya randevu alın ► Online Diş Randevusu

Telefon Hattı
Ümraniye Santral

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Telefon Hattı
Dudullu

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Telefon Hattı
Esenevler

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Ümraniye Santral

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Dudullu

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Esenevler

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Yol Tarifi
Ümraniye Santral

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Yol Tarifi
Dudullu

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Yol Tarifi
Esenevler

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın!