fbpx

Şubelerimiz

Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Ümraniye SantralDudullu ve Esenevler bölgelerine diş sağlığı merkezlari olarakpedodontiortodontiprotez diş tedavisiçocuk diş hekimliğiestetik dişoral diagnozağız, diş ve çene cerrahisiperiodontoloji alanlarında en iyi diş hekimleri ile profesyonel olarak kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.

dental park umraniye santral dis poliklinik

Ümraniye Santral

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız, diş ve çene cerrahisi, pedodonti, oral diagnoz, protez diş, diş eti hastalıkları ve estetik diş alanlarda en iyi dişçi hekimleri ile profesyonel sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

dental park esenevler dis poliklinik 1024x683 1

Esenevler

Ümraniye’de bulunan Esenevler Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ortodonti, estetik diş, protez diş, çocuk diş, periodontoloji ve diş implantı gibi alanlarda uzman diş hekimleri kadrosu ile kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

dental park dudullu dis poliklinik 1024x683 1

Dudullu

Dudullu Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, protez diş, estetik diş, periodontoloji, pedodonti, ortodonti, diş implantı ve diz beyazlatma gibi alanlarında uzman hekim kadrosu ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button