Ümraniye Dişçi

Dental Park Santral Şube

Ümraniye Santral Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız, diş ve çene cerrahisi, pedodonti, oral diagnoz, protez diş, diş eti hastalıkları ve estetik diş alanlarda en iyi dişçi hekimleri ile profesyonel sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. 

Ümraniye diş klinikleri arasında hastalar diş hastalıkları ve dişçi konusunda güvenebilecekleri titiz ve profesyonel bir merkez arayışında olurlar. İstanbul genelinde bu diş sağlığı merkezi arayışlarının güvenilir bir adresiz.

Dental Park Diş Klinikleri Ümraniye, Santral ve civar İstanbul ilçeleri için kesinlikle hızlı çözüm merkezi niteliğindedir. Birçok diş hastası aslında tedavi için tedirgindir. Yapılacak işlem hakkında yeterli bilgiye sahip olmamak ile beraber kulaktan dolma bilgiler ile ön yargıların oluşması ne yazık ki diş tedavilerinin de gecikmesine sebep olmaktadır. Erken teşhis ve tedavi ile diş kaybını önlemek ve çok daha konforlu bir yaşam için mutlaka diş sağlığınıza dikkat etmeli ve gerekli ise diş tedavisine başlamalısınız.
 
 
Büşra Eryiğit
Büşra Eryiğit
2024-03-26
Rabia Hocaya 7 dişim için estetik dolgu işlemi yaptırdım ve çok memnun kaldım, ilgili ve alanında başarılı bir hekim.
Fatih Kolivar
Fatih Kolivar
2024-03-16
Güler yüzlü,güvenilir ve çok başarılı bir kadro. Hekimler ve tüm çalışanlar çok ilgili en çokta hijyene verdikleri önlemlere bayıldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Emine ALTINTAŞ
Emine ALTINTAŞ
2024-03-16
Estetik kaygılarım nedeniyle geldim 2 yılın sonunda sıralı ve inci gibi dişlere sahip oldum. Gülüşümü Dentalpark’a borçluyum. Recep hocama ve her ay iletişime geçtiğim bankoda ki beyefendiye teşekkür ediyorum
dilara taşçı
dilara taşçı
2024-03-16
Deniz hanımın özverili oluşu ve yaptığı sorunsuz kanal tedavisi için kendisine ve asistan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Sorun herkese önerdiğim bir yer
Aleyna Berfe Demir
Aleyna Berfe Demir
2024-03-16
Diş taşı temizliği için 16.03.2024 tarihinde Sevda Hanıma gittim ve kısa sürede işlemimi tamamladı kendisine ve ekibine buradan çok teşekkür ediyorum
Rabia Aydın
Rabia Aydın
2024-03-16
Merhabalar, diş eti çekilmelerim sonucu Dentalparktan randevu aldım. Gelir gelmez güzel bir karşılama ile beni uzman hekime yönlendirdiler. Muayene olduktan sonra işleme başlamasına karar verdim ve o gün işleme başladılar. Diş etlerimde kanama dahi olmuyor artık. Herkese ilgisi için teşekkür ediyorum
Didem Cirit
Didem Cirit
2024-03-16
Her defasında aradığım da bana istediğim tarihler de randevu oluşturan Mürsel beye teşekkür ediyorum
Ümraniye Santral Poliklinik Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Ümraniye dişçi arayışınız sonucunda profesyonel tercih yapmak önemlidir. Diş yapısı oldukça hassas ve kaybı sonucu kişilerde travmalara sebep olabilmektedir. Kişi diş kaybı sebebi ile sosyal yaşantısını sonlandırır ve artık gülemez hale de gelebilir. İşte tüm bunları önlemek için en kısa sürede profesyonel hizmet sunmak amacı ile Ümraniye Santral diş kliniğimizde verdiğimiz hizmetler:

Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı bir gülüş isteyen herkes tarafından yaptırılabilmektedir. Dişlerin genel görünümünde sorun olması ya da kişinin kendi gülüşünü beğenmemesi durumunda estetik diş uygulamaları tercih edilmektedir.

Protez Diş Tedavisi

Protez Diş Tedavisi

Protez diş tedavisi özellikle diş rahatsızlıkları çeken ve diş kaybı yaşayan kişiler için oldukça büyük öneme sahiptir. Diş protezi kişinin ağız yapısında diş eksikliğinden kaynaklı özgüven sorunu yaşamaması için en büyük yardımcıdır.

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant diş, teknolojinin gelişmesi ile birlikte diş eksikliği olan kişiler için takma diş ve köprülere alternatif olmuştur. İmplant tedavisinde önce hastanın ağzındaki eksik ya da çekilecek olan dişler tespit edilir. Daha sonrasında eksik olan dişlerin yerine implant vidaları yerleştirilir.

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, özel tasarlanmış diş telleri ile çapraşık ve aralıklı dişlerin düzeltilmesini içeren uygulamaları kapsayan tedavi alanıdır. Çiğneme hareketindeki sorunlar yüz kaslarında ve çene eklemlerinde daha büyük rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma diş sağlığına önem veren ve dikkat çekici bir gülümseye sahip olmak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Diş beyazlatılması işlemi sayesinde hayallerinizde ki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji, diş etleri ve dişlerini çevreleyen ana tabakada ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen bir ana bilim dalıdır. Diş etleri, farklı şekillerde belirtiler ile çeşitli hastalıkların habercisi olabilmektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (çocuk diş hekimliği) 0 ile 13 yaş grubu arasında tüm çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar yapar. Çocuk diş hekimi için önemli olan çocukların dişlerinde meydana gelebilecek çürüme ve diş kaybını önlerken dişin yapısını korumak ve sağlamlaştırmaktır.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır. Tedavinin kısa sürelerde gerçekleşmesi verilen anestezinin düşük dozda olması sağlıklı birçok işlemin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi klinik ve radyolojik olarak muayene ile tanının konulması ve ağız içinde yapılacak operasyonları içeren bir daldır. Özellikle ilaç ve cerrahi müdahaleler için önemli bir diş hekimliği alanı olup, pratik çözümlerin uygulandığı alandır.


Hekim Kadromuz

Ümraniye Santral Poliklinik Hekimlerimiz

Diş polikliniğimizde, alanında uzmanlaşmış ve sürekli gelişen tıbbi bilgiye hakim hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Sağlık ve güzellik odaklı çalışan hekim kadromuzla tanışın:

 • ortodontist dt recep onur gunes 768x512 1

  Dt.Recep Onur Güneş

 • implant dt sevda babayigit 768x512 1

  Dt. Sevda BABAYİĞİT

  iletişim

  Bize Ulaşın!

  Hoş geldiniz! Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan ve geri bildirimlerinizi almaktan mutluluk duyarız.

  Adres

  Atatürk Mahallesi, Sütçü İmam Caddesi, Ahmet Mert Sk. No:8 D:2, 34764 Ümraniye/İstanbul

  E-Posta

  santral@dentalparklinik.com

  Telefon

  0 216 328 29 13

  Mobil

  0 541 663 60 53

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi - C.tesi
  Pazar
  Sohbete başla!
  Merhaba 👋
  Nasıl yardımcı olabiliriz ?
  Call Now Button