Acil dişçi ihtiyacınız mı var? Sadece bir telefon uzağınızdaki uzmanlarımız ile tüm diş sağlık sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz!

Acil dişçi, herkesin mutlaka bir döne ihtiyaç duyacağı sağlık hizmetlerinden birisidir. Özellikle şiddetli diş ağrısı ve diş sızlaması şikayetleri olan hastalar için hastaneden ya da diş hekiminden randevu almak ve o randevu zamanını beklemek son derece zorlayıcı olabilir. Bu noktada Dental Park Klinik ile acil dişçi ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayarak diş sağlığı problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Sizlere istediğiniz her an hizmet verebilmek için hali hazırda bulunan diş hekimlerimiz; diş ağrısı, sızlama, apse ve benzeri gibi tüm sağlık sorunlarınıza anında müdahale ederek çektiğiniz acıdan kurtulmanıza yardımcı olur.

Acil Dişçi Her İşlemi Yapar mı?

Diş sağlığı problemleri, zaman zaman herkesin yaşayabileceği ve son derece acı veren sağlık sorunlarından birisidir. Beslenme gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi tamamen zorlaştıran diş sağlık problemlerini her zaman özel dişçi olarak acil dişçi hizmetlerimiz ile ortadan kaldırabilirsiniz. Alanında uzman olan hekimlerimiz, ilk olarak o anki sorununuzu ortadan kaldırarak daha sonrasında çözüm odaklı tedavi yöntemleri arayışına girer.

Dental Park Klinik diş hekimlerimiz, tüm diş sağlığı problemlerinde hem bilgi hem tecrübe sahibi olan uzman kişilerdir. Dolayısıyla da dişinizdeki sorunu ilk muayene ile saptayan hekimlerimiz, daha sonrasında gerekli görülen tedavi yöntemi ne ise o yöntem ya da yöntemleri uygulayarak sizi kaybettiğiniz diş sağlığına kavuşturur.

Acil Dişçi Kaça Kadar Açık?

Acil diş doktoru arayışı içerisindeyseniz diş hekimlerimiz, ihtiyacınız olduğu her an sizlere 7/24 sağlık hizmetleri sunar. Dişlerde herhangi bir sağlık sorunu meydana geldiğinde hissedilen acı ve sızı son derece dayanılmazdır. Bu konunun bilincinde olan diş hekimlerimiz, sizlere şikayetleriniz doğrultusunda en hızlı müdahaleyi yaparak rahatlamanızı sağlar.

Dental Park Klinik olarak 24 saat açık dişçi hizmetlerini uzman diş hekimlerimiz ile sunmaktayız. İstanbul’un neredeyse her ilinde hizmet alabileceğiniz online randevu sistemimiz sayesinde anında ve en yakın zaman için diş hekimlerimizden randevu alabilir, bölgede bulunan hekimler arasından tercih yapabilir ve tedavi sürecinizin hemen başlamasını sağlayabilirsiniz.

Sohbete başla!
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Call Now Button