Dental Park

Dudullu Şube

Dudullu Dental Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, protez diş, estetik diş, periodontoloji, pedodonti, ortodonti, diş implantı ve diz beyazlatma gibi alanlarında uzman hekim kadrosu ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. 

Güvenilir bir diş hekimi arayışında olanlar için kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile Dudullu Diş Polikliniğimiz nokta atışı tercih olacaktır. Ağız ve diş sağlığı hizmetlerimizle, sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler sizlerin olacaktır. 

Dişler, insan yaşamında her zaman önemli bir yere sahip olmakta ve çeşitli görevlerde yer almaktadır. İyi bir sindirim dişlerin besinleri parçalaması ile başlar. Dişler aynı zamanda kelimelerin tam çıkmasında, vurgulamada görev almaktadır. İnsanların yüzünde güzel duygular uyandıran dişlerin, kişinin özgüvenli olmasında da etkendir. İşte bu sebepten diş sağlığını kaybeden ve diş sağlığı açısından yaşam standartlarını iyileştirmek isteyen hastalar arayış içine girmektedir. Tedavi edilecek hastaların öncelikle diş, diş eti hastalıkları ve uygulanacak olan tedaviler hakkında detaylı bilgilere sahip olması gereklidir. Aynı zamanda kendilerini güvende hissedecekleri bir poliklinik arayışı içine giren hastalara, profesyonel olarak hizmet veren Dudullu Ağız ve Diş Hastanesi güvenilir bir adrestir.

Dudullu Poliklinik Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Diş ve diş eti hastalıkları tedavisi hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan insanlar, korkularına yenik düşerek ya tedavileri son noktaya kadar erteletirler ya da dişlerinden olabilirler. Teşhisin ve tedavinin erken olması, diş kaybını önlemektedir. Diş sağlığı açısından yaşam standartlarını kaybetmek istemeyenler ağız ve diş sağlığına dikkat etmeli ve gerekirse diş hastalığı tedavisine başlamada acele etmelidirler.

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti (Diş Teli Tedavisi)

Ortodonti, özel tasarlanmış diş telleri ile çapraşık ve aralıklı dişlerin düzeltilmesini içeren uygulamaları kapsayan tedavi alanıdır. Çiğneme hareketindeki sorunlar yüz kaslarında ve çene eklemlerinde daha büyük rahatsızlıklara neden olmaktadır.

Protez Diş Tedavisi

Protez Diş Tedavisi

Protez diş tedavisi özellikle diş rahatsızlıkları çeken ve diş kaybı yaşayan kişiler için oldukça büyük öneme sahiptir. Diş protezi kişinin ağız yapısında diş eksikliğinden kaynaklı özgüven sorunu yaşamaması için en büyük yardımcıdır.

İmplant Diş

İmplant Diş

İmplant diş, teknolojinin gelişmesi ile birlikte diş eksikliği olan kişiler için takma diş ve köprülere alternatif olmuştur. İmplant tedavisinde önce hastanın ağzındaki eksik ya da çekilecek olan dişler tespit edilir. Daha sonrasında eksik olan dişlerin yerine implant vidaları yerleştirilir.

Diş Estetiği

Diş Estetiği

Diş estetiği güzel, kendinden emin ve sağlıklı bir gülüş isteyen herkes tarafından yaptırılabilmektedir. Dişlerin genel görünümünde sorun olması ya da kişinin kendi gülüşünü beğenmemesi durumunda estetik diş uygulamaları tercih edilmektedir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma diş sağlığına önem veren ve dikkat çekici bir gülümseye sahip olmak isteyenler tarafından merak edilen bir konudur. Diş beyazlatılması işlemi sayesinde hayallerinizde ki bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları)

Periodontoloji, diş etleri ve dişlerini çevreleyen ana tabakada ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen bir ana bilim dalıdır. Diş etleri, farklı şekillerde belirtiler ile çeşitli hastalıkların habercisi olabilmektedir.

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Pedodonti (çocuk diş hekimliği) 0 ile 13 yaş grubu arasında tüm çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda çalışmalar yapar. Çocuk diş hekimi için önemli olan çocukların dişlerinde meydana gelebilecek çürüme ve diş kaybını önlerken dişin yapısını korumak ve sağlamlaştırmaktır.

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel Anestezi ile Diş Tedavisi

Genel anestezi ile diş tedavisi hasta olan kişinin tedavi sırasında ağrı hissetmemesi ve diş hekiminin rahat hareket edebilmesi için uygulanmaktadır. Tedavinin kısa sürelerde gerçekleşmesi verilen anestezinin düşük dozda olması sağlıklı birçok işlemin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi klinik ve radyolojik olarak muayene ile tanının konulması ve ağız içinde yapılacak operasyonları içeren bir daldır. Özellikle ilaç ve cerrahi müdahaleler için önemli bir diş hekimliği alanı olup, pratik çözümlerin uygulandığı alandır.


Hekim Kadromuz

Dudullu Poliklinik Hekimlerimiz

Diş polikliniğimizde, alanında uzmanlaşmış ve sürekli gelişen tıbbi bilgiye hakim hekimlerimizle hizmet veriyoruz. Sağlık ve güzellik odaklı çalışan hekim kadromuzla tanışın:

 • implant dt umran cagilci ergun 768x512 1

  Dt. Ümran ÇAĞILCI ERGÜN

 • pedodontist uzman dr merve esen 768x512 1

  Uzman Dr. Merve Esen

 • Dt. Feyzanur Yazıcı

  Dt. Feyzanur Yazıcı

 • hekim kadin 585x390 1

  Dt. Elçin BEKTAŞ

  iletişim

  Bize Ulaşın!

  Hoş geldiniz! Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınızı yanıtlamaktan ve geri bildirimlerinizi almaktan mutluluk duyarız.

  Adres

  Adem Yavuz, Galata Sk. No: 1/A, 34773 Dudullu/Ümraniye/İstanbul, Türkiye

  E-Posta

  dudullu@dentalparklinik.com

  Telefon

  0 216 521 66 62

  Mobil

  0 541 663 62 61

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi - C.tesi
  Pazar
  Sohbete başla!
  Merhaba 👋
  Nasıl yardımcı olabiliriz ?
  Call Now Button